Zvýšený tlak je příčinou slepoty, srdečních onemocnění a smrti! Ale dá se to "zkrotit"!

Izraelský odborník na cévní onemocnění řekl, čím je nebezpečný zvýšený tlak a jak ho normalizovat

Vysoký tlak může způsobit vážné škody srdce a vést k prasknutí tepen. Ale navíc v sobě skrývá i další zdravotní rizika. Řekl to izraelský expert na cévní onemocnění Eric Cogan, co se stane s tělem při vysokém tlaku. Specialista exkluzivně zveřejnil informace o tom, jak normalizovat svůj stav: "Tento prostředek pomůže nejen snížit tlak, můžete tak tlak zkrotit! A práce celého organismu se obnoví!”

image
Izraelský odborník na cévní onemocnění hovořil o nebezpečí vysokého tlaku a prozradil prostředek, který umožní "zkrotit" tlak

Redakce: Pane Cogane, je pravda, že každým rokem přibývá lidí, kteří trpí zvýšeným tlakem?

Erik Cogan: Bohužel je tomu skutečně tak! Ale samotný problém existuje již velmi dlouho. Pokud dříve lidé čelili vysokému tlaku, po 50 letech a více, dnes ale se s tímto problémem obracejí na odborník dokonce i ve třiceti letech.. A nebezpečí je v tom, že to nelze nechat bez povšimnutí. Pokud tlak stoupá, znamená to existují poruchy s oběhovým systémem, cévami a další problémy. Problémy, které vyžadují okamžitý zásah a odstranění!

image
Vysoký tlak je problém, který vyžaduje okamžitý zásah a odstranění. V průběhu let pouze postupuje a může vést k úmrtí

Redakce: Ale proč se tak děje? Proč problém vysokého tlaku je čím dále tím "mladší"?

Erik Cogan: Tlak stoupá z různých důvodů. Ale samotné onemocnění se vyvíje postupně. Pokud se setkáte s nárůstem 1-2 krát, ještě to neznamená, že máte takovou diagnózu. Ale to je signál, že musíte sledovat svůj stav.

Ohroženi jsou hlavně muži nad 40 let a ženy nad 50 let. Nicméně, nemusíte se orientovat jen dle věku! Vyvolat problém může stres, konzumace soli ve velkém množství, nízká fyzická aktivita a sedavý životní styl, pití alkoholu, kouření a nevyvážená výživa.

Redakce: Mnohé důvody jsou pochopitelné. Vedou totiž nejen ke zvýšenému tlaku, ale i k dalším poruchám. Ale co s tím má společného sůl?

Erik Cogan: Sůl zadržuje vodu v těle. Kvůli tomu se zvyšuje objem krve, což znamená zvyšuje zátěž na cévy a samozřejmě i na srdce. To znamená, že musí pracovat ještě tvrději, aby cirkulace a transport živin do orgánů byly v pořádku.

image
Nadměrné používání soli přispívá ke zvýšení zatížení srdce a cév, které to ne vždy mohou vydržet

Redakce: Když mluvíme o onemocnění srdce, často se zmiňujeme cholesterol. Každý ví, že existuje dobrý a špatný cholesterol. Ale co to je? Jakou roli hraje v našem těle?

Erik Cogan: Cholesterol je lipidová molekula, která se vytváří v buňce s biosyntézou. To je důležitá součást, která poskytuje podporu strukturální integrity a plynulosti membrán. Nerozpouští se v krvi, ale pohybuje secévámi.

Dobrý cholesterol - jsou to lipoproteiny s vysokou hustotou. Přispívají odstranění špatného cholesterolu z tepen do jater, kde se rozděluje a vylučuje se z těla. Podílejí se také na tvorbě tkání a hormonů, chrání nervy a zlepšují proces trávení.

Špatný cholesterol - jsou to lipoproteiny s nízkou hustotou. Právě tyto molekuly podporují tvorbu plaků cholesterolu v cévách. Ucpávají tepny, snižují jejich elasticitu, zhoršují krevní oběh.

image
Cholesterol zvyšuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, ucpává tepny, snižuje jejich pružnost a krevní oběh

Při vysoké hladině cholesterolu stoupá riziko srdečních a cévních onemocnění. To také přispívá k poruchám v práci ledvin, játer a orgánů reprodukčního systému. Cholesterol je zodpovědný za libido, podílí se na produkci testosteronu, estrogenu, progesteronu.

Celý paradox je, že nízká hladina cholesterolu je také zdraví nebezpečná, stejně jako vysoká. To znamená, že tento ukazatel musí být udržován v normě!

Redakce: Dostává se nám do těla s jídlem, že? Potřebujeme vyloučit potraviny, které obsahují cholesterol?

Erik Cogan: Tady máte pravdu jen částečně. Ano, potraviny obsahující cholesterol by bylo dobře vyloučit. Ale většina cholesterolu je syntetizována játry! Obvykle je to 75%. Ale pokud nebudete konzumovat zbývajících 25% potravin, vaše tělo je samo o sobě zpracuje, nepochybujte!

Redakce: Pan Cogane, co naznačuje, že mám problémy s tlakem? Jak se mění zdravotní stav?

Erik Cogan: Obecně, tlakové skoky jsou cítit. O tomto problému mluví tinnitus a závratě, když se rychle postavíš. Před očima létají "mušky". Je citit celková slabost. Mnoho lidí trápí poruchy spánku, pocit tíhy v hlavě. O zvýšeném tlaku mluví také bušení srdce, krev z nosu. Prudký nárůst tlaku "bije" do míst s hustou sítí cév.

image
Zvýšený tlak je doprovázen bolestí hlavy a závratí, tinnitem, slabostí, ale poměrně často se problém nijak neprojevuje....

Redakce: Tedy základní úkol je sledovat své zdraví?

Erik Cogan: Ano, správně. Ale ne nadarmo se zvýšenému tlaku říká "tichý zabiják"! To je proto, že takové příznaky nejsou vždy cítit. Vysoký tlak o sobě nemusí vůbec mluvit. Cítíte se dobře, nic vás nebolí, ale uvnitř vás je časovaná bomba! A spouštěčem jsou cévy, které v každém okamžiku nemusí vydržet. Lidé s vysokým tlakem proto potřebují kontrolovat svůj stav nejen pomocí pocitů. Musíme ho neustále měřit. Ráno, večer, odpoledne a v případě potřeby včas snížit tlak.

Právě v tom je nebezpečí! Mnozí ani nevědí, že v těle dochází k takovým nebezpečným změnám. Žádné špatné signály nejsou, ale tlak tiše, asymptomaticky vás ničí zevnitř. A začne to dělat se zranitelnými cévami, které se dostanou k nejdůležitějším orgánům — srdce a mozku!

image
Vysoký tlak je "tichý zabiják". Rozkládá cévy a pomalu se přibližuje k důležitým orgánům-mozku a srdci

Redakce: Pane Cogane, vysvětlete to našim čtenářům, co se děje s cévami?

Erik Cogan: Cévy a tepny nesou krev ze srdce do orgánů. Jsou také zodpovědní za transport živin. A odolávají vysokému tlaku! Malé mohou vůbec nevydržet a roztrhat se. výsledkem toho se může stát krvácení do mozku.

Velké cévy jsou silnější. Při zvyšování tlaku pracují jako svaly: napínají se, zahušťují se. Kvůli tomu krev začíná cirkulovat hůř. V důsledku protahování cév na jejich stěnách se objevují mikrotrhliny. Tato poškození se tělo samo snaží odstranit.

Na vnitřní stěně se hromadí buňky. Prakticky zavírají lumen. Ale krev stále cirkuluje, i když pomalu. Když prochází touto oblastí, lipidové molekuly, cholesterol drží na těchto hromadách buněk. Tak vzniká plaketa cholesterolu, a céva se úplně ucpává. Krev přestane cirkulovat a přepravovat živiny a část orgánu jednoduše zemře kvůli nedostatku výživy. A nejčastěji zřejmě vždy zamře srdce!

image
Při zvýšeném tlaku se malé cévy mohou roztrhnout a velké — ucpávají se. To může způsobit krvácení do mozku nebo odumírání orgánu kvůli nedostatku výživy

Redakce: Jsou to jediné komplikace, které vysoký tlak může způsobit?

Erik Cogan: Ne, to jsou nejčastější. Je to jen vrchol ledovce. Zvýšený tlak, jak jsem řekl, zasáhne tam, kde je hustá síť cév. A to jsou oči!

Na dně oční bulvy je velká část cév. A jsou docela tenké, citlivé, což znamená, že jim není snadné odolat vysokému tlaku. Dalším bodem je optický nerv. Při zvýšeném tlaku zhoršuje se k němu přívod krve a časem prostě zemře.

Nejprve snižuje se boční vidění, pak se zhoršuje zraková ostrost, rozvíjí se slepota. A nebezpečí je, že tento proces nebude možné zvrátit. Jediným řešením je sledovat tlak, dostat ho pod kontrolu.

image
Při zvýšeném tlaku je narušena činnost orgánů vidění. Může vést k nevratnému procesu-úplné ztrátě zraku!

Vysoký tlak negativně ovlivňuje práci ledvin. Cévy v těchto orgánech se také zužují při zvyšování tlaku, ale samy ledviny vyhazují do krve renin. Tato látka se přemění na angiotenzin a stimuluje produkce hormonu nadledvin. Zadržuje v těle vodu a sůl, což vyvolává zatížení cév a další tlakové skoky. Takže je to začarovaný kruh. Tlak stoupá, dochází k uvolňování hormonu, tlak se opět zvyšuje…

Redakce: Jak se tomu lze vyhnout? Čím normalizovat tlak?

Erik Cogan: Dnes je výběr prostředků obrovský. Ale bohužel, ne všechny jsou bezpečné a efektivní. Některé fungují, ale způsobují vedlejší účinek - bolest hlavy, další fungují, ale jsou návykové, a po chvíli přestanou fungovat. Člověk hledá něco jiného.

Je důležité si uvědomit, že je třeba neustále kontrolovat tlak. Nestačí jen absolvovat kúru nějakého prostředku. Pokud máte sklon k vysokému tlaku, je nutná trvalá podpora.

image
Osoby, které jsou náchylné vysokému tlaku potřebují neustálou podporu srdce a cév!

Doporučuji užívat Cardiform. Je to prostředek s rostlinnými výtažky a vitamíny. Je zaměřen na čištění a obnovení cév, zabezpečuje podporu kardiovaskulárního systému. Aktivní složky pomáhají snižovat tlak a normalizovat hladinu cholesterolu.

Redakce: V čem je jeho zvláštnost? Proč právě tento prostředek?

Erik Cogan: Jeho sestavu jsem pro sebe označil. Obsahuje látky, které pomáhají stabilizovat tlak. Ale zároveň mají i další užitečné vlastnosti.

Do složek Cardiform patří:

 • Vitamín C — nezbytný pro tvorbu kolagenu, který umožňuje krevním cévám normální fungování a udržení jejich pevnosti a pružnosti;
 • Vitamíny skupiny B — zničit špatný cholesterol, normalizovat fungování krevních cév, aktivovat metabolismus lipidů;
 • Extrakt z echinacey — pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, čistí cévy a zvyšuje jejich elasticitu, zabraňuje zvápenatění;
 • Extrakt z květu ibišku - pomáhá snižovat systolický a diastolický krevní tlak.

Zvláštností Cardiform je jeho složení. Nikdy jsem neviděl nic podobného, ​​pokud jde o sladěné komponenty! Multikomplexů můžete užívat, kolik chcete, ale nedosáhnete výsledků, protože vaše tělo nebude přijímat takové množství vitamínů. V Cardiform je zase rovnováha všech vitamínů a přírodních extraktů vybrána speciálně pro čištění cév a obnovení fungování oběhového systému.

image
Cardiform je o 20 % účinnější než běžné prostředky na snížení krevního tlaku!

Redakce: Kde mohou naši čtenáři koupit Cardiform? Je v lékárnách?

Erik Cogan: Ne, v lékárnách ho nenajdete. Výrobce zřidli přímé šíření svého prostředku, aby každý mohl získat originální zboží a za poctivou cenu, bez přirážek.

Redakce: Děkuji za takové podrobné vysvětlení a doporučení, pane Cogane. Doufám, že to pomůže našim čtenářům ovládat svůj tlak a vyhnout se komplikacím, spojené s tím.

Erik Cogan: Také doufám! Zdraví je náš nejdůležitější zdroj. A musíme vědět, jak ho podporovat, přesněji řečeno, jak ho správně podporovat! Správnými prostředky! A co se týče vysokého tlaku a cholesterolu, Cardiform může pomoci!

image

Joshua Grand
Americký odborník na onemocnění kardiovaskulárního systému

Prostředek k normalizaci tlaku Cardiform obsahuje extrakty, vitamíny a látky, které pomáhají zlepšit kardiovaskulární systém a chránit ho.

Cardiform:

 • podporuje čištění cév;
 • normalizuje hladinu cholesterolu;
 • obnovuje průchodnost cév;
 • pomáhá snížit tlak;
 • zvyšuje pružnost cév;
 • zlepšuje krevní oběh;
 • pomáhá očistit tělo;
 • stabilizuje tlak a zabraňuje komplikacím.

Doporučuje se užívat 1 kapsli Cardiform 2x denně. PRostředek se používá jako pomocný! Účinnost závisí na individuálních vlastnostech těla.

Cardiform obnovuje práci a stav cév. Podporuje normalizaci tlaku a hladiny cholesterolu, zvýšení elasticity a propustnosti cév, stejně jako zlepšení krevního oběhu. Prostředek může zvýšit účinnost léčby, zabránit prasknutí a zablokování cév. Cardiform poskytuje obnovující účinek na kardiovaskulární systém, pomáhá vyrovnat se s problémy vyvolanými vysokým tlakem!

POZOR: Nyní mají naši čtenáři jedinečnou příležitost koupit Cardiform za zvýhodněnou cenu. Prostředek je ve slevě — 50%! Chcete-li získat Cardiform za sníženou cenu, musíte do  (včetně). vyplnit formulář objednávky. Pospěšte si! Počet balíčků v akci je omezen.

image
Původní cena
1698 CZK 
Nová cena
849 CZK 

Komentáře:

ava
Markéta Kunzová, 52 let
město: Plzeň

Díky za článek! Spousta užitečných informací. A teď vím, jak se ještě lépe vyhnout tlaku.

ava
Viktor Lipovský, 55 let
město: Praha

Před pár měsíci jsem byl za odborníkem a doporučil mi Cardiform. Nemohl jsem to najít. A pak jsem narazil na užitečný článek, a také prostředek mohu koupit ve slevě!

ava
Světlana, 49 let
město: Písek

Celý život bojuji se zvýšeným tlakem a od třiceti let kvůli tomu chodím s brýlemi. Obecně se bojím svého stavu. Je tak děsivé, co se ve mně děje. Otec právě zemřel na krvácení do mozku kvůli vysokému tlaku. Už nevím, co už mám dělat.

ava
Romana, 52 let
město: Liberec

Světlano, nezapomeňte pokračovat v brání doporučených prostředků a doplňte je přípravkem Cardiform! Když jsem se o něm dozvěděla, hned jsem si ho objednala pro sebe i pro své rodiče. A víte, všichni jsme se pak cítili mnohem lépe. Skoky tlaku už nejsou.

ava
Kamila Dorňáková, 48 let
město: Karksi-Nuia

Dobrý den! Kdo už bral Cardiform? Na jaké vedlejší účinky se mám připravit?

ava
Olga, 54 let
město: Jaroměř

Kamilo, Dobrý den! Neměl jsem nic podobného! Ani mě nebolela hlava, jak to často bývá z jiných prostředků!

ava
Stela Majerová, 51 let
město: Praha

Kamilo, jsem alergik, ale po Cardiform jsem osobně žádné vedlejší účinky neměla. A funguje dobře a pro mě se ukázal jako bezpečný!

ava
Alex, 60 let
město: Brno

Dobrý večer! Po 2 týdnech používání Cardiform mohu říci, že můj stav se zlepšil! Tlak je teď v normálu. Ani v horku nestoupá do kritického bodu. A cítím se lépe.

pack
ava
Andrea G., 57 let
město: Karksi-Nuia

A kde je možné objednat Cardiform? Byla jsem ve všech lékárnách, nikde nic.

ava
Marie, 56 let
město: Jihlava

Andreo, v lékárnách ani nebude. Je tam cena, jak se na něj bude hodit, že si to nemůže dovolit každý. Tady si to objednejte na webu.

ava
Andrea G., 57 let
město: Karksi-Nuia

Marie, díky. Ale bylo by rychlejší, kdybych to začal brát hned. A pak ještě čekat na doručení.

ava
Marie, 56 let
město: Jihlava

Andreo, tak čekat jen pár dní. Rychle to přijde, nebojte se!

ava
Andrea G., 57 let
město: Karksi-Nuia

Marie, jo tak dobře! Objednávám!

ava
Marcela Mouchová, 49 let
město: Karlovy Vary

Podle recenzí je to dobrý prostředek. Ale bojím se něčeho nového. Bez doporučení.

ava
Petra Kupková, 51 let
město: Praha

Marcelo, podívejte se na sestavu. Vitamíny, aminokyseliny, výtažky. Určitě vám neublíží, samozřejmě, pokud nejsou alergie na tyto složky. Brala jsem Cardiform v kombinaci s jinými prostředky. Moc mi to pomohlo!!! Tlak se zastavil, lépe spím, bolest hlavy je pryč, srdce funguje dobře. Krása! Jako by byla mladší!

ava
Natálie, 46 let
město: Rakovník

Marcelo, ukazovala jsem Cardiform svému odborníkovi. Řekl, že prostředek je dobrý a může pomoci stabilizovat tlak, cévy chránit před křehkostí, zlepšit krevní oběh. Takže mi bylo řečeno: "můžete ho brát bezpečně!”

ava
Dita, 34 let
město: Kladno

Objednávat Cardiform pro rodiče. Už léta se snaží "zkrotit" svůj tlak. A tento prostředek jim k tomu pomohl! Ano vše to je tak, jak říká odborník v článku. Rodičům je 70 let a na tlak si už nepamatuji, kdy si naposledy stěžovali!

ava
Mikuláš, 42 let
město: Mladá Boleslav

Přítel nedávno zemřel kvůli prasknutí tepen. Všechno kvůli vysokému tlaku. A byl mladý ještě, měl jen 40 let. Kdo má takový problém, nespouštějte!

ava
Agáta Havrdová, 50 let
město: Ostrava

Používám Cardiform na čištění cév a tlak už mě netrápí. Srdce funguje dobře, bolest hlavy je pryč. Hlavní věc je vyčistit cévy! A kontrolovat cholesterol, pak se celé tělo zotaví!

pack
ava
Alice, 45 let
město: Chomutov

Objednala jsem Cardiform. Přišel jsem za pár dní! Používám už týden. Posledních pár dní je tlak v normálu!

ava
Andrea Hánová, 48 let
město: Jablonec

Můj otec málem zemřel na vysoký tlak. Ležel několik dní, nemohl vstát. Podařilo se ho zachránit díky kombinaci srdečních prostředků s Cardiform. Zotavil se. Teď každý den to bere. Prý se cítí mnohem lépe.

ava
Erik, 61 let
město: Praha

Chci koupit Cardiform. Nevím, kde ho najít.

ava
Klement Vaník, 43 let
město: Olomouc

Eriku, tady je objednávkový formulář. Kupovat.

ava
Kamila Bártová, 46 let
město: Plzeň

Doporučuji Cardiform na normalizaci hladinu cholesterolu! Výsledek byl 6.21. Po Cardiform se ukazatel vrátil k normálu - je méně než 5.

ava
Nataša Chmelíková, 47 let
město: Kladno

Užívám prostředek Cardiform. Můj stav se zlepšil. Tlak přestal stoupat na kritická čísla a skočil. Zmizel tinnitus. Pryč je pocit, že mi srdce vyskočí z hrudi! Objednávám ne poprvé a velmi pěkně! A navíc je to ve slevě!

Díky! Váš komentář je odeslán k moderování.
Objednat Cardiform